Pályázzon 1,8 MFt vállalkozásindító támogatásra az Újbuda Igazgatóságon!

Szeretné Ön is megalapozni a jövőjét, pénzügyi biztonságát? Akkor döntsön Magyarország legnagyobb biztosítója mellett, és vegyen részt az új vállalkozásindító programunkban, amely már a XXI. század értékesítési technológiáját alkalmazza.

Ezen a honlapon összegyűjtöttük azokat az információkat, amelyek segítségére lesznek Önnek a meghirdetett pályázat megismerésében.

Az első lépést már megtette, hiszen elolvasta a hirdetést és kíváncsi volt a felajánlott együttműködési lehetőségre...

Lépjünk akkor a következő szintre!

Generali-Providencia Biztosító Zrt. Újbuda Területi igazgatósága együttműködő vállalkozó partnereket keres az alábbi feladatkörökre:
  • nyugdíj specialista
  • vállalati kapcsolattartó és tanácsadó
  • online specialista

Amit kínálunk:

Hazai viszonylatban kiemelkedő vállalkozásindító pályázat!

Sőt!

  • magas színvonalú, ingyenes oktatás
  • 10 évre előre látható pénzügyi karrier
  • egyedi technológiával támogatott üzletkötési lehetőség
  • folyamatosan fejlesztett, ingyenesen használható informatikai háttér
  • nemzetközi tapasztalatcsere
  • generációkon átívelő praxisjog

Fő feladatok:

  • élethelyzethez igazított tervezés
  • személyes és online tanácsadás
  • multifunkcionális eszközökkel prezentáció tartás
  • kapcsolattartás az új és meglévő ügyfelekkel

Szakmai és személyiségbeli elvárások, kompetenciák:

  • diploma
  • érettségi + BOI vizsga
  • rugalmas életvezetés
  • ambíció a karrier építésére
  • saját gépjármű
  • meglévő vállalkozás

Előnyök:

  • értékesítési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • vállalkozói szemlélet