Üdvözöljük Önt a Generali Providencia Zrt. állás bemutatóján

Szeretné Ön is megalapozni a jövőjét, pénzügyi biztonságát? Akkor döntsön Magyarország legnagyobb biztosítója mellett, és vegyen részt a hivatásindító programunkban.

Ezen a honlapon összegyűjtöttük azokat az információkat, amelyek segítségére lesznek Önnek a meghirdetett állás megismerésében.

Az első lépést már megtette, hiszen elolvasta a hirdetést és kíváncsi volt a felajánlott munkalehetőségre...

Lépjünk akkor a következő szintre!

Generali-Providencia Biztosító Zrt. Újbuda Területi igazgatósága munkatársat keres az alábbi feladatkörökre:
  • kockázat elemező
  • pénzügyi tervező
  • nyugdíj tervező
  • gyermekjövő tervező
  • vállalati kapcsolattartó és tanácsadó
  • online specialista

Fő feladatok:

  • élethelyzethez igazított tervezés
  • személyes és online tanácsadás
  • multifunkcionális eszközökkel prezentáció tartás
  • kapcsolattartás az új és meglévő ügyfelekkel

Szakmai és személyiségbeli elvárások, kompetenciák:

  • érettségi
  • szabad, innovatív gondolkodás
  • rugalmas életvezetés
  • nyitottság a több 10 éves tapasztalat átvételére
  • ambíció a karrier építésére

Előnyök:

  • biztosítási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • vállalkozói szemlélet

Amit kínálunk:

Hazai viszonylatban az egyik legjobban megfizetett munkakörben dolgozhat!

Sőt!

  • ingyenes oktatás
  • karrierlehetőség
  • versenyek, jutalom utak